Firmast   |    Tooted   |    Müük   |    Kontakt   |
AS BALTPLAST toodab Printtare™ kaubamärgi all lakitud ja litografeeritud metalltaarat.

Oleme spetsialiseerunud väikesemahulise metalltaara (konservikarbid ja kaaned, küünlakarbid) tootmisele.  Pakume pleki trükkimist (litografeerimist) ja lakkimist vastavalt kliendi poolt esitatud kujundusele.
 
Firmast lähemalt.
 
Pakume kvaliteetset täisvärvides plekitrükki aastast 1992, mil alustasid tööd kaks Crabtree 1200 seeria masinat - Crabtree 1200 trükimasin ja Crabtree Model F lakimasin. Mõlemal masinal on 34 meetrised Wellmann'i ahjud.
 
Lisaks laki-trükijaoskonnale on meil taarajaoskond, kus valmivad karbid ja kaaned nii kala- kui lihakonservidele, mida kasutavad paljud suured ja väiksemad ettevõtted Eestis, Lätis ja Soomes. Samuti valmistame erinevas suuruses õueküünalde karpe, mida tarnime Skandinaavia küünlavalmistajatele. On võimalik toota ka dekoratiivkarpe nii kaanega kui ilma kaaneta. Kõiki neid karpe ja kaasi pakume kas ainult lakituna või vastavalt kliendi soovile trükituna. Offset värvitrükk võimaldab kvaliteetset pildi ja teksti trükkimist plekile vastavalt meie klientide poolt esitatud kujundusele.

Baltplast AS, Reg. 10029370, KMKR: EE100430787
Ruunaoja tn. 1, 11415 Tallinn
Tel.: 609 0149, Faks: 609 0608, E-kiri: printtare@baltplast.ee